Bu Yazıyı Kesinlikle Okuyun !

 

Evet şu ana kadar herkez bir çok şey denedi. Kampanyalar vs. Ama anlıyorum ki sesimizi duyuramadık. Pes etmeyeceğimizi söylemiştim ve söylemeye de devam ediyorum. Kampanyalarınıza devam edin . Paylaşın ama yeterli değil. Bu yüzden kimsenin bulamadığı , aklına gelmeyen bir şeyi açığa çıkarıyorum. Blogcuyla doğrudan iletişim kuracağız. Lütfen blogunuz ünlensin diye bunun aynısından başlatmaya kalkmayın ki karışmasın. Bu yazımı iyice okuyun ve emekleriniz için uygulayın .

Öncelikle blogcuyla iletişim hattını buldum ve burdan girebilirsiniz :

Girmek için tıkla

Peki girdikten sonra ne yapacaksınız .

Öncelikle gösterilen yerleri dediğim gibi doldurun :

Herkez bu şekilde doldurursa daha etkili olur.

Lütfen herkez bu şekilde doldursun :

Blogcu Kurucusu
Biz blogcu olarak büyük bir sorunla karşı karşıyayız. Çok sevdiğimiz , zaman geçirdiğimiz blogcu çok değişti. Ve herkez bundan çok rahatsız. Sizden ricamız bencil olmayın ve blogcuyu eski haline getirin. Şablonlarımızı bizden almanız tüm hevesimizi kaçırdı. En önemlisi de sırf sürümden kazanmanız için birtek faceden yorum atılıyor olması. Biz böyle istemiyoruz. Eskisi gibi olmalı . Bunun için Blogcu üyeleri olarak sizden rica ediyoruz. Lütfen birtek kendinizi düşünmeyin ve blogcuyu eski haline getirin . Yoksa blogcuda kimse kalmayacak çoğu arkadaşımız bu durumdan dolayı gitti ve biz bundan çok rahatsızız .
Lütfen emeklerimizi boşa çıkarmayın.

 

Bu şekilde doldurursak daha etkili oluruz diye düşünüyorum.

Ve bu kutuları dediğim gibi dolduran arkadaşlardan ricam panelden ' Ben yorum attım ' yazıp göndersinler ki kaç kişi göndermiş onu anlayalım . Hadi arkadaşlar bu şekilde etkili olacağımızı düşünüyorum.

Ve daha çok kişi bu kutunun farkında olsun diye bu yazıyı ' Blogla ' yın.

 

ALINTIDIR LESTDANCES


Kaynak : avrilindunyasi.blogcu.com


Kaynak : avrilindunyasi.blogcu.com


Kaynak : debbyryanfanblog.blogcu.com


Kaynak : melodyforever.blogcu.com


Kaynak : mysweeties.blogcu.com

Eklenti Başlığı
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !